≡ Menu

Sencer serta kimdir

Sencer serta hayatı

Sencer Serta 29 Şubat 1988 tarihinde Ankara’da doğmuştur. Sencer Serta 28 yaşındadır. Balık burcudur. Filinta dışında başka bir dizide oynamamıştır. Bu sebepten ötürü kendisi hakkında çok bir bilgiye sahip değiliz. Kendisini Filinta dizisiyle tanıdık.

Oyunculuğu iyi olan Sencer Serta kendisini hemen seyirciye sevdirdi.

Sencer serta filinta

Filinta dizisinde Mecit karakteriyle önümüze gelmektedir. 20’li yaşlarında, uzun, ince bir delikanlıdır. Mecit hırslıdır. Hırslı olduğu zaten bakışlarından da bellidir. İyi giyinmeyi çok sevmektedir. Bunun yanı sıra kendini olduğundan zengin ve kudretli göstermeyi daha çok sevmektedr. Osmanlı değişirken, Galata değişirken hala kendini yağında kavrulmaktadır. Bunun dışında babasına kendine kanıtlamaya kanatlarıyla uçabildiğini göstermeye çalışmaktadır. Tüfek icat edilmiştir. Fakat Mecit bunu kabullenmiyip mertliğini göstermektedir. Bu sebepten ötürü babasını anlaması biraz zordur.

Sencer serta mecit

Mecit delikanlılığıyla ön plandadır. Bunun yanı sırada babsıyla hiç anlaşamamasıyla. Aslında babası bir yerde haklı olsada Mecit bunu kabullenmeyip delikanlılığın her şeyi yendiğini savunmaktadır. 20’li yaşlarında olması da buna çok açıktır. Tam delikanlılık çağıdır. Sencer Serta bu rölünü çok iyi oynamaktadır.