≡ Menu

En Ucuz Uçak Bileti İçin BiBiletal.com

Uçak firmalarının yaptıkları kampanyalar ve indirimler ile uçak seyahatleri artık lüks olmanın dışında çıkarak ihtiyaç haline gelmiş durumda. Günümüzde her ürünün karşılaştırmasını yapıyoruz.

Bu artık uçak biletiniz için de mümkün. Bibiletal.com ile dilediğiniz zaman istediğiniz yön için iç hatlar yada dış hatlar farketmeden en ucuz uçak bileti sorgulaması yapabilirsiniz. Üstelik bu sorgulama işlemi sadece bir uçak firması için geçerli değildir. Tüm firmaları uçuş planlamalarını tek bir ekran üzerinden kıyaslayarak ucuza bilet satın almanın farkını yaşayabilirsiniz.

Bilet satın alma işleminizin tamamlanmasının ardından tüm uçuş bilgileri tarafınıza e-mail ve sms yolu ile iletilecektir. Bundan sonra tek yapmanız gereken bavulunuzu hazırlamanız olacaktır. Uçuştan en az 2 saat önce havalimanında hazır bulunmanız gerekmektedir. Bavulunuzu teslim ederek biletinizi de alabilirsiniz. Dilerseniz check-in işlemlerinizi bilet satın alma işlemlerinizin hemen ardından online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Yada biletinizi havlimanında teslim alırken personel tarafından yapılabilir.

Bavulunuzun 30 KG geçmemesine dikkat etmelisiniz. Aksi taktirde ekstra bir ücret ödemeniz gerekebilir. Yada bavulunuzun 30 KG düşürülmesi sizden istenebilir. Eğer bir bavulunuz yoksa ufak bir çanta ile seyahat ediyorsanız çantanızı uçağa almanız mümkün.

Yenilikçi web sitesi ile bi bilet al dilediğiniz zaman size bilet sorgulama ve rezervasyon yapma imkanı sunuyor. Bu işlemleri dilerseniz cep telefonunuzdan dilerseniz de masaüstü cihazınızdan kolaylıkla yapabilirsiniz. Güvenli ödeme sistemleri sayesinde anında biletinizi teslim alabilirsiniz.

İyi Yolculuklar Dileriz.