≡ Menu

Ceyhun ergin kimdir

Ceyhun ergin kimdir 

20 Kasım 1986 Almanya doğumludur. 30 yaşında ki Ceyhun Ergin akrep burçludur. Ceyhan ergin 1.84 boyunda ve 78 kilodur. Almanya da bir akademi de çalışan Ceyhun Ergin İstanbul Üniversitesinde Alman dili edebiyatı bitirmiştir.

Ceyhun ergin filinta dizisi

Ceyhun Ergin tekvando da Avrupa da Almanya şampiyonudur. Ceyhun Ergin fitness, yüzme, tenis ve voleybol ile de uğraşmıştır. Çok iyi derece de ingiizce ve almanca bilmektedir. Ceyhun Ergin sadece Filinta dizisinde -bir osmanlı polisiyesi ve filinta- bin yılın şafağında Çelebi Rıza olarak tanınmıştır.

Ceyhun Ergin Filinta dizisinde hiç bir akademik deneyime sahip olmaksızın başarılı bir oyunculuk göstermiştir. Ceyhun Ergin sevilen bir oyuncudur. Film de kötü karakter olmasına rağmen gerçekte oldukça sevilmektedir. Karakteri içi muheteşem bir başarı gösterdi. Bu başarısını devam ettirmek için elinden geleni de yapıyor.

Daha sonra oyunculuğa devam edip etmeyeceği konusunu kendisinden duymadığımız için söyleyemeyeceğiz ama devam ederse hayranları sevinmiş olacaktır. Daha sonradan devam ederse büyük ihtmalle tekrar polisiye de görev alabilir. Ve büyük ihtimalle de trt 1 de görev alır.