≡ Menu

Celal al kimdir

Celal al hayatı

Celal Al’ın tam adı Celal Al Nebioğlu’dur. Celal Al Nebioğlu Bursa’da doğmuştur. Oyuncu Celal Al Nebioğlu 2002 yılında tiyatro ile başlamıştır. Daha sonra 2007 ve 2008 yılları arasında oyuncluğu tv dizileri ile devam etmiştir.

Celal al kariyeri

Celal Al Nebioğlu başarılı bir film olan Fetih 1453 de rol almıştır. Ayrıca fenomen dizi olan Kurtlar Vadisi Pusu da 2. sezon Saffet Zazaoğlu karakterini başarıyla canlandırmıştır. Bunların dışında televizyon reklam filmlerinde de rol almıştır. Kendisi ülkemizi yurt dışında temsil eden Bursa Mehter Takımı grubunda yer almış ve sahnelere çıkmıştır.

Celal al diriliş ertuğrul

Aslen Artvin Yusufeli’li olan Celal Al şuanda Diriliş Ertuğrul dizisinde Rahman rolünü canlandırmaktadır. Rolunü kolay ve becerikli bir şekilde oynayan önemli bir oyuncudur. Diriliş Ertuğrul dizisi için pek fazla eğitim almasına gerek kalmamıştır. Daha önceden oynadığı film olan Fetih 1453 bu dizi ile tür olarak tamamen aynıdır. Kurtlar Vadisi Pusu da benzerlik sağlamaktadır. Bu dizi ve film sayesinde kanlı sahnelere de rahatlıkla alışmıştır. Bu tür dizi ve filmlerde rol almaya devam edeceği gözleniyor. Genellikle Trt 1 ekranlarında karşılaşacakmış gibi gözüküyor.Genellikle özel hayatındaki dini şeyler dikkat çekmektedir. Bu tarzda haberlerle çok sık karşılaşabilirsiniz.

Celal al ismail ağa cemaati

Haberlerden örnek verecek olursak; İsmailağa cemaatinin liderini ziyarete gitmiştir. Ve ismailağa cemaati liderinin elini öperkenki resimleri yayınlanmıştır. Bu hareketi onun ne kadar başkalarını düşünmeden gerçekleri yaşamakta ne kadar güçlü olduğunu gösterir.

Celal Al Nebioğlu ile ilgili sadece kariyer hayatı ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz. Maalesef yaşına varıncaya kadar bilinmemektedir. Kendisini Dirliş Ertuğrul dizisinden ve sosyal medya hesaplarından tanıyabilirsiniz. Bir çok oyuncu gibi kişiliğini çoğu zaman oyunculağına yansıtarak başarı bir kariyere sahip olmuştur.