≡ Menu

Çağrı erceber kimdir

Çağrı erceber kimdir

Çağrı Erceber 24 Mayıs 1990 doğumludur. Yaşı 26 olan genç oyuncu Çğrı Erceber’in doğum yeri İstanbuldur. Ikizler burcu olan Çağrı Erceber 178 cm boya sahiptir.

Çağrı erceber dizileri

Trt 1 in sevilen dizilerinden olan Filinta dizisinde başrol oyuncusu olan Onur Tuna, Mehmet Özgür, Naz Elmas, ve Damla Aslanalp ile oyunculuğunu sürdürmektedir. Şuana kadar oynadığı tek dizi Filintadır. Filinta gibi başarılı bir dizide oyunculuğa başlaması onun için oldukça iyi olmalı.

Çağrı erceber dizideki rolü

Filintada Azad karakterini canlandıran genç oyuncu Çağrı Erceber dizide rolü gereği uzun sakal kullanmaktadır. Bu role ne kadar önem verdiği bu sıcaklarda uzun sakalla durmasından belli oluyor. Kendine özgü sakalları iledizide rol alması izleyiciler tarafından oldukça ilgi görmüş. Dizinin oyuncuları onun hakkında çok güzel konuşuyor. Dizinin arka planında onları çok eğlendirdiği söyleniyor. Bir çok oyuncunun moralini düzeltebiliyormuş. Sevilen en güzel yanı da insanlara çok değer verip motive etmesidir. Bir çok insan bu yanını kötügörmesi sebebiyle böyle insanların var olması oldukça güzel. Ouncu da olunca iyi bir örnek oluyor.